Logoweb.sk - logo, web, tvorba, design, inšpirácia, galéria, dizajnéri, portfólio, dizajn

O projekte

Portál Logoweb.sk vznikol v roku 2010 s cieľom spojiť slovenských a českých logo dizajnérov a vytvoriť tak prvú galériu na Slovensku aj Česku. Vytvoril ho sám programátor, logo a web dizajnér Daniel Hutňan. Od roku 2010 prešiel portál veľkými grafickými ale aj systémovými zmenami.

Myšlienka celého projektu spočíva vo vytvorení spoločnej galérie pre inšpiráciu všetkým dizajnérom ale aj obyčajným používateľom.

Po úspešnej registrácií si môže každý dizajnér vytvoriť svoje vlastné portfólio prác. Stačí pridať svoje logá, doplniť pár informácií a vlastná vizitka mu zaručene prinesie veľký úspech!

Všetci dizajnéri majú možnosť predávať svoje nevyužité návrhy. Čas strávený prácou na logách už nikdy nevýjde na zmar. V prípade, že dizajnér na logu práve pracuje, určite mu pomôže nezávislá kritika a pomoc od iných dizajnérov.

Pridávajte logá a dizajnérov medzi obľúbených, komentujte, reagujte na pracovné ponuky a veľa ďalšieho. Možností ako využiť Logoweb vo svoj prospech je mnoho! Môže sa stáť, že práve Vaše logo sa stane logom mesiaca. Jeden celý mesiac svietiť na hlavnej stránke! Skvelá možnosť ako nazbierať viac nových kontaktov a zákaziek.

Máte v pláne stať sa TOP dizajnérom alebo TOP uploaderom? Žiadny problém.

Ako používateľ portálu sa už nikdy nezastavíte. Ten, kto svoju prácu miluje, stane sa jeho každodennou súčasťou!
Dizajnéri
858
Logá
1748
Logá v galérií
302
Obľúbené
1821
Komentáre
1250
Hodnota log
31722€
Detepe
Zprávy o architektuře a designu
Design cabinet
Magazín o IT, fotografiách, dizajne
Websoup.sk
Naša misia je vzdelávať a inšpirovať celé Slovensko a Česko.